Hypoteční úvěry

Plánujete pořídit vlastní nemovitost a hledáte vhodný úvěr? Poradíme vám, jak hypotéka funguje, čím je zajištěná, či jaké poplatky se za ní účtují.

Životní pojištění

Doplňkové penzijní spoření

Penzijní připojištění si za celou dobu své existence vybudovalo významnou pozici na českém finančním trhu. Popis penzijního připojištění vám pomůže najít odpovědi na všechny důležité otázky. Dozvíte se podrobnosti o samotném systému, v kolika letech si smlouvu sjednat či jak vysokou měsíční úložku zvolit. Poradíme vám také jak postupovat při vyplňování smlouvy o penzijním připojištění a jaké druhy dávek si sjednat.

Životní, Neživotní a majetkové pojištění

Stavební spoření

Produkt stavební spoření byl primárně určen jako podpora bydlení pomocí výhodných úvěrů. Punc spořícího produktu se státní podporou, získal až v následujících letech. Lidé začali využívat masivně stavebního spoření ke zhodnocování peněz, které pak šly na bydlení jen zřídkakdy. Úvěrová část produktu byla nějakou dobu využívána poskrovnu, aby se začala o své slovo hlásit znovu jako konkurence hypotečních úvěrů. Už nějaký rok však vnímáme stavební spoření v celé jeho síle: jako kombinaci spoření a účelového úvěru na bydlení se státní podporou.

Investice

Potřebujete poradit?

Obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem a rádi vám poradáme